Alışveriş Sepeti

Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır!

;
  • Ana Sayfa
  • Kullanım Koşulları
  • Siariş İptali ve İade

SİPARİŞ İPTALİ VE İADE

SATIŞ: 
Sitemizden aşağıda belirttiğimiz koşullar çerçevesinde alışveriş yapıyorsunuz.
Sitemizden üye olarak ve üye olmadan alışveriş yapabilirsiniz.
Sipariş esnasında fatura, teslimat, iletişim bilgilerinizin doğruluğundan emin olunuz, özellikle e-posta ve telefon numaranızı kontrol ediniz.
Web sitemize sipariş verdiğinizde mail adresinize, bu siparişle ilgili onayladığınız bilgiler gönderilecektir. Havale veya Posta Çeki ile yapılan ödemelerde operatörlerimiz tarafından vermiş olduğunuz telefon numarasından aranarak satış işlemi için onay alınacaktır. Bunların sistemimiz tarafından teyidinden sonra ürün veya hizmet talepleriniz karşılanacak ve size ulaştırılacaktır.
Sevkiyata uygun fiziksel bir değer ifade eden ürün siparişleriniz sizin talebiniz doğrultusunda kargo ile teslim edilecektir.
Siparişin verildiği tarih sistemimizin tarafınıza telefonla ulaşarak onay aldığı tarih olarak alınır. Siparişin teslimat süreci bu tarihe göre yapılır. ozdebiryayinlari.com tüm siparişlerinizi, yasaların gerektirdiği şekilde irsaliyeli fatura eşliğinde teslim edecektir. Hediye gönderi olması veya başka bir nedenle faturanın gönderilmesinin istenmediği durumlar, müşteri notları bölümünde bildirilmelidir. Bu durumda ozdebiryayinlari.com faturayı ilgilisine alıcı ödemeli olarak gönderir, faks çeker veya e posta atar.Yapılan alışverişlerdeki tüm fiyatlar TL olarak ifade edilmiştir. KDV oranları %0'dır. Kargo ücretleri için KDV oranı % 18'dir.
Dizgi ve sistem hatalarından meydana gelen fiyat yanlışlıklarından ozdebiryayinlari.com sorumlu değildir. 
Sözleşmenin imzalandığı tarihte var olmayan ve ön görülmeyen, tarafların kontrolleri dışında gelişen, ortaya çıkmasıyla taraflardan birinin ya da her ikisinin de sözleşme ile yüklendikleri borç ve sorumluluklarını kısmen ya da tamamen yerine getirmelerini ya da bunları zamanında yerine getirmelerini imkansızlaştıran haller, mücbir sebep (Tabii afet, savaş, terör, ayaklanma, mevzuat hükümleri, el koyma veya grev, lokavt, üretim ve iletişim tesislerinde önemli mahiyette arıza...) olarak kabul edilecektir. Mücbir sebep şahsında gerçekleşen taraf, diğer tarafa durumu derhal ve yazılı olarak bildirecektir. Mücbir sebebin devamı esnasında tarafların edimlerini yerine getirememelerinden dolayı herhangi bir sorumlulukları doğmayacaktır. İş bu mücbir sebep hali 10 (on) gün süreyle devam ederse, taraflardan her birinin, tek taraflı olarak fesih hakkı doğacaktır

İPTAL:
Siparişinizi tamamen iptal etmek istiyorsanız sipariş bilgilerinizin mail adresinize iletilmesinden sonraki 24 saat içinde müşteri temsilcilerimizle görüşmeniz "+90 312 473 00 28" veya bu konu ile ilgili "yayin@ozdebir.org.tr" adresine e-posta göndermeniz gerekmektedir. 

Siparişin iptali veya tamamen karşılanamadığı durumlarda müşterinin yaptığı ödeme (varsa) iade edilecek ve kendisine bilgi verilecektir.

Siparişin kısmen karşılandığı durumlarda müşteri bilgilendirilir ve bu sipariş için müşterinin isteği doğrultusunda işlemler yapılır (Bazen müşteri sadece karşılananları gönderiniz ve kalanı için ödememi iade edin şartıyla sipariş verir veya eksik siparişi başka bir ürün ile değiştirin veya tüm siparişi iptal ediniz diyebilir.).

İADE:
Satın alınan ürün veya hizmetin iade şartları tüketici hakları çerçevesindedir. Satın alınan ürün orijinal halde (tekrar satışa uygun), şartlara da uygun olarak teslim alındıktan sonraki bir hafta içerisinde tarafımıza iade edilebilir. Bir haftadan sonraki bu tarz iade talepleri dikkate alınmayacaktır. İadelerde kargo masrafları tamamen müşteriye aittir. Ödemeli kargolar kesinlikle kabul edilmeyecek, teslim alınmayacaktır. İade edilen ürünün şartlara uygunluğu kontrol edilecek uygun ise geri ödeme, sonucun müşteriye bildiriminden itibaren en geç 1 ay içerisinde yapılacaktır. Geri ödemede firmamızın karşılamış olduğu banka aracılık, kargo gibi masraflar düşülecektir.

Ürünlerimizde garanti şartlarında aksi belirtilmedikçe ürünün ambalajı açılırsa, jelatini yırtılırsa, garanti etiketi sökülürse kesinlikle garanti dışıdır, iade alınmaz.

Ürün iadesi konusunda müşteri temsilcilerimizle iletişime geçebilir veya yayin@ozdebir.org.tr adresine konu ile ilgili mesajınızı gönderebilirsiniz.

YUKARI
Özdebir Ana Sayfa
Disable
YENİ
Çıkan Yayınlar
Ortaokul Yayınları
Disable
LGS Yayınları
Disable
Lise Yayınları
Disable
YKS Yayınları
Disable