Alışveriş Sepeti

Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır!

;
  • Stok Durumu: Ürün Tükendi

8. SINIF LGS SORU BANKASI MATEMATİK

230,00

250 Sayfa, Kuşe Kapak, 22*28 Ebat, Renkli

6 Ünite, 63 Test...

LGS GELİŞİM İZLEME (GİS) SORU BANKALARI üç aşamalı testlerden oluşmaktadır.

  1.  Gelişim İzleme Testi: Konuyla ilgili kazanımları içeren sorulardan oluşmaktadır. Öğrencinin, öğrenme süreci devam ederken konu ile ilgili var olan öğrenme eksikliğini, öğrenme güçlüğünü ve kavram yanılgılarını; kısacası ilgili kazanımı öğrenip öğrenemediğini belirleyerek tüm gelişimini izlemek amaçlanmıştır.
  2. Gelişim Tamamlama Testi: İlgili ünitenin konularının tamamını kapsayan karma sorulardan oluşur. Öğrencinin üniteyle ilgili eksiklerini tespit edip öğrenme davranışını tamamlama amacı taşımaktadır.
  3. Geriye Dönüş Testi: İlgili ünitenin yanı sıra önceki üniteleri de kapsayan, “sarmal” nitelikte karma soruları içermektedir. Öğrencinin önceki konulara da dönmesini sağlayan bu testler, öğrenilenleri uzun süreli/kalıcı belleğe kodlayarak öğrenme davranışını pekiştirme amacı taşımaktadır.

Video Dersler: Üniteyle ilgili konu/kazanımları içeren ders videolarından oluşmaktadır. Öğrencinin gerek testleri çözmeden önce hazırlık yapmasını sağlama, gerekse çözdüğü testlerde öğrenme eksiklerini giderip akademik başarısını artırabilmesine yardımcı olma amacı taşımaktadır.

500₺ ve üzeri alışverişlerinzde kargo bedava
Stokta Yok

Yeni Çıkan Yayınlarımız

YUKARI
Özdebir Ana Sayfa
Disable
YENİ
Çıkan Yayınlar
Ortaokul Yayınları
Disable
LGS Yayınları
Disable
Lise Yayınları
Disable
YKS Yayınları
Disable