Güvenlik Politikası


Kredi kartı bilgileri sistemimizde tutulmamaktadır. Şifreli olarak alınmakta ve sipariş tutarı tahsil edildikten sonra silinmektedir.

· Üyelik bilgileri ve diğer gizlilik gerektiren bilgileriniz başka kişi ve kuruluşlara verilmez.

· Üyelik bilgileriniz üzerinde sadece siz işlem yapabilirsiniz."ozdebiryayinlari.com"da, "Kredi Kartı ile Ödeme" ve "Banka Havalesiyle Ödeme" olmak üzere iki şekilde ödeme yapabilirsiniz. Ödeme sürecinizin son derece güvenli ve hızlı bir şekilde yapılmasına büyük önem veriyoruz.

ozdebiryayinlari.com, Güvenli Ödeme Sistemi ile müşteri arasında gidip gelen bilgilerin güvenliği, SSL (Secure Socket Layer) adı verilen bir katman tarafından sağlanmaktadır. 128 Bit SSL sertifikalı Ödeme Sistemimizde, Kredi Kartı bilgileriniz ya da bilgilerinizin herhangi bir parçası kaydedilmemektedir ve kredi kartınızı size tahsis eden banka haricinde hiç bir kişi tarafından kart bilgilerinize erişilememektedir. Kredi Kartı bilgileriniz, güvenli bölgede girilip doğrulandıktan sonra bankanızın onaylama sistemine gönderilir ve bankanızdan gelen onay ile ödemeniz gerçekleştirilmiş olur. Kredi kartı bilgilerinizde herhangi bir yanlışlık varsa ya da limitiniz yetersizse, bankanız, sistemimize bir hata kodu gönderir. Bu durumlarda, ilgili hata kodunu belirterek info@ozdebiryayinlari.com adresine e-mail gönderebilirsiniz.

QuickSSL Premium web sunucu sertifikaları ile, siz değerli müşterilerimiz internet üzerinden online işlemlerinizi güvenle yapabilirsiniz. QuickSSL Premium gerçek 128-bit koruma ile diğerlerinden farklı olarak QuickSSL Premium ile çok kısa bir süre içerisinde işlemlerinizi güven içinde tamamlayabilirsiniz.


QuickSSL Premium web tarayıcınızın güvenli veri alışverişini gösteren “KİLİT” simgesini aktifleştirerek, online ziyaretçilerimizin kredi kartı bilgileri gibi gizli bilgileriyle güvenli bir şekilde sitemiz üzerinden işlem yapabilmelerini sağlar.

Gelişmiş Güvenlik Mührü!

QuickSSL Premium ile QuickSSL ve GeoTrust ‘Smart Seal' teknolojisinin getirdiği tüm ayrıcalıklara gerçek zamanlı olarak üretilip sitemizde yayınlanan GeoTrust QuickSSL Smart Seal güvenlik mührü sayesinde site ziyaretçilerimiz mümkün olan en üstün şifreleme ve güvenlik ayrıcalığına sahip olurlar. Güvenlik mührümüz müşterilerimize ait kredi kartı bilgileri gibi gizli ve önemli bilgilerin 3. şahıslar tarafından ele geçirilip değiştirilememesini garanti eder.