Gösterim Şekli :
YKS TÜRKİYE GENELİ PAKET DENEME SINAVLARI

PAKET YKS DENEME SINAVLARI (Bireysel Talepler İçin)

YKS Türkiye Geneli Paket Deneme Sınavları, 2020-2021 Öğretim Yılı boyunca uygulanacak ve uygulama takvimine göre kargo ile gönderilecek toplam 8 adet Soru Kitapçığını kapsar. Ancak paketteki Soru Kitapçığı sayısı  sınav uygulamasına koşut olarak (7, 6, 5,4 gibi) azalır.

-YKS Türkiye Geneli Deneme Sınavları Paketi, 2020-2021 eğitim öğretim yılına özel, Deneme Sınavlarımıza kurumlardan katılamayan öğrenciler için hazırlanmıştır.

-Amaç; öğrencinin kendi durumunu görüp eksiklerini belirlemesine, kendini değerlendirmesine, sınav başarısını gelişimsel olarak izlemesine katkı vermektir.

UYGULAMA

-Sınavlar, yıl boyunca uygulanacak "Türkiye Geneli YKS Denemeleri"ni içeren paket halinde satılır.

-Her bir YKS Deneme sınavı kurumlarda uygulandıktan bir hafta sonra, alıcıya paket görselindeki takvime göre 2 gün önce eline geçecek şekilde kargo ile gönderilir.

-8 YKS Deneme Sınavı + 8 Kargo Gönderim Ücreti dahil 160 TL’dir. (8 x 20 = 160 TL.) Sınavlar uygulandıkkça  Ücret=Deneme sayısı x 20 TL olacaktır.

-Siparişi veren; sipariş formundaki ilgili bölümleri, özellikle de adres bölümünü, eksiksiz doldurmakla yükümlüdür. (Olağanüstü koşullar olmadığı sürece kargo şubesinin bulunduğu merkezlerde teslimat süresi 3 gün, şube bulunmayan yerlerde 1 haftadır. Kargo, teslimat için adresinize geldiğinde kimseyi bulamazsa, paket 5 gün kargo şubesinde bekletilir. Bu süre içinde alınmazsa iade edilir.)

-YKS Deneme sınavını kargodan teslim alan öğrenci;  http://okul.ozdebir.net/sonucekle/ veya Web sitemizin  üst şeridinde yer alan “Sınav Yanıtlama Sistemi”ne giriş yapıp ilgili bölümleri işaretleyerek sınavı uygulayabilecektir.

DEĞERLENDİRME

-Sınav sonunda - Anında doğrularınızı, yanlışlarınızı ve puanlarınızı,

-Sınav uygulama tarihinden 10 gün sonra - Bu sınava katılan tüm öğrenciler arasındaki sıranızı,

-Her girdiğiniz sınav sonrasında - Katıldığınız önceki sınavlar ile karşılaştırmalı- sonuçlarınızı

görebilirsiniz.

Türkiye Geneli  YKS PAKET DENEME SINAVLARI UYGULAMA TAKVİMİ

(ÖZDEBİR Yayınları, olağan dışı koşullarda Sınav Uygulama Tarihlerinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.)

Toplam 1 ürün bulundu