TL

  • Stokta Yok |
  • Ürün Grubu: TYT / AYT Paket Deneme Sınavları Yayınları

Bu Yayın, Yeni Siparişlere  Kapalıdır!..

PAKET YKS DENEME SINAVLARI (Bireysel Talepler İçin)

YKS Türkiye Geneli Paket Deneme Sınavları, 2020-2021 Öğretim Yılı boyunca uygulanacak ve uygulama takvimine göre kargo ile gönderilecek Soru Kitapçıklarını kapsar. Paketteki Soru Kitapçığı sayısı,  sipariş verildiği günden sonra uygulanacak sınav sayısı kadardır.

-YKS Türkiye Geneli Deneme Sınavları Paketi, 2020-2021 eğitim öğretim yılına özel, Deneme Sınavlarımıza kurumlardan katılamayan öğrenciler için hazırlanmıştır.

-Amaç; öğrencinin kendi durumunu görüp eksiklerini belirlemesine, kendini değerlendirmesine, sınav başarısını gelişimsel olarak izlemesine katkı vermektir.

UYGULAMA

-Sınavlar, yıl boyunca uygulanacak "Türkiye Geneli YKS Denemeleri"ni içeren paket halinde satılır.

-Her bir YKS Deneme sınavı kurumlarda uygulandıktan en geç bir hafta sonra, alıcıya paket görselindeki takvime göre 2 gün önce eline geçecek şekilde kargo ile gönderilir.

- 1 adet YKS Deneme Sınav kitapçığı Kargo Gönderim Ücreti dahil  13.01.2021 Tarihinden itibaren  25 TL’dir.   

-Siparişi veren; sipariş formundaki ilgili bölümleri, özellikle de adres bölümünü, eksiksiz doldurmakla yükümlüdür. (Olağanüstü koşullar olmadığı sürece kargo şubesinin bulunduğu merkezlerde teslimat süresi 3 gün, şube bulunmayan yerlerde 1 haftadır. Kargo, teslimat için adresinize geldiğinde kimseyi bulamazsa, paket 5 gün kargo şubesinde bekletilir. Bu süre içinde alınmazsa iade edilir.)

-YKS Deneme sınavını kargodan teslim alan öğrenci;  http://okul.ozdebir.net/sonucekle/ veya Web sitemizin  üst şeridinde yer alan “Sınav Yanıtlama Sistemi”ne giriş yapıp ilgili bölümleri işaretleyerek sınavı uygulayabilecektir.

DEĞERLENDİRME

-Sınav sonunda - Anında doğrularınızı, yanlışlarınızı ve puanlarınızı,

-Sınav uygulama tarihinden 10 gün sonra - Bu sınava katılan tüm öğrenciler arasındaki sıranızı,

-Her girdiğiniz sınav sonrasında - Katıldığınız önceki sınavlar ile karşılaştırmalı- sonuçlarınızı

görebilirsiniz. Bakınız: SINAV YANITLAMA SİSTEMİ VE SONUÇ GÖRÜNTÜLEME KILAVUZU 

Türkiye Geneli  YKS PAKET DENEME SINAVLARI UYGULAMA TAKVİMİ

(ÖZDEBİR Yayınları, olağan dışı koşullarda Sınav Uygulama Tarihlerinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.) Son Güncelleme 27 Nisan 2021Sınavın Adı Uygulama Tarihi Sınav Kodu